Деловая сеть Киев
Компании:32 833
Товары и услуги:3 435
Статьи и публикации:263
Тендеры и вакансии:28

Матеріали для зміцнення берега

Матеріали для зміцнення берега
03.09.2017
Водні освіти за своєю природою дуже нестабільні і мінливі, їх стан контролює перебіг, вітру і навіть характер грунту.

Водні освіти за своєю природою дуже нестабільні і мінливі, їх стан контролює перебіг, вітру і навіть характер грунту. Для підтримки водойми в привабливому стані протягом довгих років, вам знадобиться вдатися до зміцнення берега і створення тим самим надійного каркаса для всієї берегової лінії.

З цією метою використовуються різні матеріали, які підбираються залежно від характеру водойми, грунтів і цілей його використання. Читайте також для чого потрібно проводити укріплення берега http://liftdlyakaterov.com.ua/ukreplenie-berega-dubovymi-svayami/. Сьогодні ми розглянемо основні з них, що б ви могли визначитися який з матеріалів для зміцнення берега буде доречний на вашій ділянці.

Габіони зміцнення. Габіони - це конструкції з металевого прута, який потужно тримає форму і заповнений одним з видів природного каменю. Ця споруда є досить надійним і підходить навіть для річок з бурхливою течією, а також каналів. Від вибору наповнювача залежить і естетичний вигляд конструкції, можна зробити її як більш сучасної за допомогою світлого каменю, так і трохи зістарити пейзаж завдяки камінню жовто-коричневих відтінків.

Георешетка. Матеріал виконана зі спеціального волокна, яке не піддається старінню. Полотно представляє собою набір осередків, розташованих в шаховому порядку, які заповнюються грунтом або насінням рослин. Зміцнення за допомогою георешітки підкріплює коренева система рослин, які переплітаються з її структурою.

Палі. Укріплення берегів за допомогою дуба або металевого шпунта відрізняється надійністю. Такі конструкції дуже складні в установці, але на практиці служать десятиліттями. Серед деревних паль вибір в основному коливається між дубом і модриною, а шпунтові конструкції споруджуються з міцної сталі.

посмотреть все (2)

Другие статьи и публикации компании:

Берегова лінія водойм, що виходять на приватний ділянку власника переходить в його володіння. Саме тому для кожного господаря невеликого водного острівця актуальним є питання зміцнення берега
03.09.2017

Статьи и публикации других компаний:

Шкаф для хранения документов, разделенный на две секции, открывающиеся независимо друг от друга. Каждая секция разделена тремя полками для папок с бумагами.
13.11.2014
Щит предназначен для хранения оборудования спец. предназначения
14.11.2014
Пожарный стенд закытого типа (сетка) - описание Стенд закрытого типа применяется на пожарном посту для хранения песка и оборудования для пожаротушения.
14.11.2014
ООО Энерго Инжиниринг является официальным партнером Ощадбанка, Укргазбанка и Укрэксимбанка по внедрению энергосберегающих технологий в Украине и реализации государственной программы энергосбережения.
13.07.2015
Процесс постройки лестницы в помещении довольно сложный. Это требует проектировки, а также возведения тяжелой конструкции. Для монтажа требуется пригласить не одного профессионала, а несколько.
21.08.2015
Преимущества фундаментов на винтовых сваях.
22.07.2014
Информация о продавце
  • +380 (096) 853-19-19
  • Оранжерейная, 3
Компания «Beregoff» предлагает следующие способы на укрепление берегов: укрепление берега дубом, георешеткой, бетоном и шпунтом, очистка озер, строительство водоемов, рытье каналов и котлованов. Выпол
×