Деловая сеть Киев
Компании:33 098
Товары и услуги:3 585
Статьи и публикации:281
Тендеры и вакансии:28

Офісний папір

Офісний папір
17.01.2020
Правильний вибір офісного паперу.

Вибір паперу для офісу – не проста задача. При наявності величезної кількості виробників, торгових маток і видів паперу, навіть досвідчений менеджер може розгубитись при виборі. Щоб покупка цього расходника задовольнила вас повністю, необхідно знати особливості,  які має цей матеріал. Інтернет-магазин - це найкраща можливість купити офісний папір оптом і в роздріб будь якому споживачу. Замовників інтернет-магазина зазвичай приваблює широкий асортимент і адекватні ціни. Паперові комбінати виробляють папір форматів А4 і А3 з великим цільовим призначенням, який можна підібрати до будь якої офісної техніки (копіювального і друкарського обладнання).

В Україні як і всьому світі офісний папір доступний у трьох категоріях:

1.      Категорія А - це папір преміальної якості з високими показниками білизни, яскравості та щільності. Зазвичай, саме такий папір використовують для друку представницьких документів і видань, які передбачається довго зберігати в архівах. Також використовується для високоякісного  кольорового друку з чудовою передачею кольору.

2.     Категорія В - оптимальний варіант для повсякденної роботи офісу. Він характеризується найкращим співвідношенням ціни і якості.

Якщо до зовнішнього вигляду документа не пред'являється особливих вимог, можна використовувати папір класу С. Зверніть увагу на щільність паперу, для офісних потреб стандартним варіантом є папір щільністю 80-90 г / м2.

3.     Категорія С – використовується для однобічного  чорно-білого друку на невеликій швидкості.

Для чіткого відображення надрукованого зображення важливою характеристикою є гладкість паперу. Так як шорстка поверхня не відображає в повному обсязі картинку. Головне знати, що товщина і запиленість значно впливають на стан і довговічність офісної техніки. І у разі неправильного підбору паперу, обладнання обов`язково вийде з ладу. Найбільша кількість заявок і викликів для ремонту офісних пристроїв, відбувається саме  при накопиченні пилу в обладнанні,  який накопичується при різці і упаковці паперу.

Наш Інтернет-магазин радий запропонувати окрім паперу А4, http://asava.com.ua/ ряд інших якісних  канцтоварів і бухгалтерських бланків. Ручки, олівці, степлери, папки для документів, маркери, книги обліку, конверти, господарські товари є необхідними для безперешкодної роботи офісу.

посмотреть все (4)

Другие статьи и публикации компании:

Фірма АСАВА постачає БУХГАЛТЕРСЬКІ КНИГИ та БЛАНКИ, КАНЦТОВАРИ, ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ, ОФІСНИЙ ПАПІР asava. com. ua
16.01.2020
Э-ТТН — обычный электронный документ товарно-транспортной накладной
16.01.2020
Поштові конверти
16.01.2020
Информация о продавце
  • +380 (044) 499-01-23
  • 01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5
  • asava.com.ua/
Фірма АСАВА постачає БУХГАЛТЕРСЬКІ КНИГИ та БЛАНКИ, КАНЦТОВАРИ, ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ, ОФІСНИЙ ПАПІР ЗА НАДЗВИЧАЙНО ВИГІДНИМИ цінами. 068 528-0094 asavafirm@gmail. com, http://asava. com. ua
×