Деловая сеть Киев
Компании:33 402
Товары и услуги:3 703
Статьи и публикации:291
Тендеры и вакансии:29

Амарантове борошно
Свежая информация

Амарантове борошно Ми пропонуємо амарантове борошно власного виробництва (ТМ. Фільварок) для харчових підприємств. Борошно амарантове містить біологічно цінні білки та різноманітний вітамінний склад.

Амарантове борошно для харчового виробництва
(натуральні інгредієнти для харчової промисловості)

Амарант входить в щоденний раціон жителів багатьох країн. В 1970 роках австралійські вчені зробили висновок про те, що на Землі немає рослини рівноцінної амаранту за складом високоякісного білка в гармонійній єдності з добре збалансованими мікроелементами, вітамінами, вуглеводами. Амарант - комора рослинного білка вищої якості, добре збалансованого і легко засвоюваного, біля 25% від загального вмісту білка в амаранті приходиться на легкорозчинну фракцію. Як відомо, корисною для живого організму є тільки перетравлювана частина складових їжі речовин. Коефіцієнт перетравлювання білка амаранту складає більш ніж 70%. Кількість лізину в амаранті значно більше ніж в пшеничному, рисовому, гороховому і соєвому борошні. Тому, введення амарантового борошна в борошняні вироби дозволяє подвоїти коефіцієнт білкової ефективності. Наявність високоякісного білка в амаранті є одним із найбільш важливим аргументом на користь використання його в харчовій промисловості.
Ми пропонуємо амарантове борошно власного виробництва (ТМ. Фільварок) для харчових підприємств. Борошно амарантове містить біологічно цінні білки та різноманітний вітамінний склад. Всклад борошна входить 16% білка (в тому числі більш ніж 30% незамінних амінокислот), поліненасичені жирні кислоти омега -6, велика кількість клітковини, вітаміни ( А, Е , С, вітаміни - групи В, D). Амарантове борошно має біологічно активні речовини: фосфоліпіди, сквален, фітостероли, метіонін, лізин.
Перед використання амарантове борошно необхідно піддати термічній обробці, так як в сирому вигляді воно буде перешкоджати засвоєнню організмом поживних речовин.
Досвідченими технологами Інституту продовольчих ресурсів НААН України розроблені цікаві рецептури, які дають підставу використовувати амарантове борошно разом з пшеничним борошном, або іншими видами борошна для виробництва таких продуктів - хліб, печиво, пряники, крекери, галети (різноманітна випічка). А також соусів, харчових білкових концентратів, каш. Амарантове борошно можна використовувати як вітамінно-протеїнову добавку в овочевих і м'ясних консервах, та в вегетаріанських продуктах.
Цікавими розробками, на нашу думку, є використання амарантового борошна у виробництві морозива та в профілактично-оздоровчому харчуванні. Тому що амарантове борошно покращує засвоєння кальцію в організмі, бере участь в побудові кісткової і хрящової тканини, підтримує здоров'я печінки, бере участь в синтезі інсуліну.
Готові до співпраці із зацікавленими особами.

посмотреть все (28)

Другие товары и услуги компании:

Гречане борошно оптом Гречане борошно оптом
Информация может быть не достоверна
Гречане борошно - його застосування в кулінарії, хлібопекарному і кондитерському виробництві практично немає меж. Воно має високу питому цінність, легко засвоюється і має добрі смакові якості.
Соевая мука обезжиренная Соевая мука обезжиренная
Информация может быть не достоверна
Соевая обезжиренная мука, высокое качество, продукт для пищевого производства.
Пектин яблочный порошок пищевые волокна Пектин яблочный порошок пищевые волокна
Информация может быть не достоверна
Наше предприятие производит яблочный пектино-содержащий порошок (натуральный: загуститель, стабилизатор, желирующий агент).
Рисовая мука Рисовая мука
Информация может быть не достоверна
Предлагаем рисовую муку, собственное производство.
Гречневая мука Гречневая мука
Информация может быть не достоверна
Гречневая мука оптом, собственное производство.
Льняная мука Льняная мука
Информация может быть не достоверна
Льняная мука, высокое качество, собственное производство.
Информация о продавце
Производство и реализация, мука:рисовая, соевая, гороховая, гречневая, белковая из подсолнечника, льняная, кукурузная. Яичный порошок. Молочный порошок. Яблочный пектиновый порошок. Пищевые волокна.
×